Αποτελέσματα Πανελλαδικών Εξετάσεων

ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΤΩ ΜΗΛΙΑΣ

Αποτελέσματα Πανελλαδικών Εξετάσεων

Μετά την ανακοίνωση των βαθμολογιών την Παρασκευή 10 Ιουλίου, βρισκόμαστε στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσουμε άμεσα τις δύο υψηλότερες επιδόσεις μαθητών/τριών μας που ξεχώρισαν.

Στον Προσανατολισμό Σπουδών Υγείας: 18.450 μόρια και
στον Προσανατολισμό Ανθρωπιστικών Σπουδών: 18.050 μόρια.

Η φετινή σχολική χρονιά σίγουρα σημάδεψε πολλούς μαθητές μας όχι μόνο λόγω της πανδημίας, αλλά και για διαφορετικούς προσωπικούς λόγους τον καθένα χωριστά: άλλον για τον προσωπικό του θρίαμβο στις εξετάσεις, άλλον γιατί πέτυχε κάτι, αλλά δεν ήταν ό,τι είχε ονειρευτεί, άλλον γιατί απλώς αναμετρήθηκε με τις δυνάμεις του, άλλον γιατί δεν τα κατάφερε, άλλον ίσως γιατί απλώς δεν προσπάθησε.

Όλοι οι εκπαιδευτικοί του ΓΕΛ Κάτω Μηλιάς ευχόμαστε στους αποφοίτους του σχολικού έτους 2019-20 σοφές επιλογές και καλή τύχη σε όποιον δρόμο επιλέξουν να ακολουθήσουν στη ζωή τους μετά το λύκειο.