Ενημέρωση για τους μαθητές-υποψηφίους του ΓΕΛ Κάτω Μηλιάς για τη μετακίνηση για τις ημέρες των πανελλαδικών εξετάσεων στο εξεταστικό κέντρο του 4ου ΓΕΛ Κατερίνης

Ενημερώνουμε τους μαθητές-υποψηφίους του ΓΕΛ Κάτω Μηλιάς  ότι τις ημέρες των πανελλαδικών εξετάσεων η μετακίνηση για το εξεταστικό κέντρου του 4ου ΓΕΛ Κατερίνης (μετάβαση και επιστροφή) θα γίνεται κανονικά με τα σχολικά λεωφορεία του ΚΤΕΛ, αλλά η πρωινή ώρα αναχώρησης  από τα χωριά θα είναι 30΄ πιο νωρίς από το συνηθισμένο.

Οι μαθητές-υποψήφιοι να βρίσκονται στο εξεταστικό κέντρο 7:45 και να έχουν μαζί τους το δελτίο εξεταζόμενου.

Με τα λεωφορεία του ΚΤΕΛ μπορούν να μετακινηθούν δωρεάν και οι μαθητές που κατοικούν στην Κάτω Μηλιά αρκεί να βρίσκονται έξω από το σχολείο στις 7:00 π.μ.