Ημέρα λειτουργίας του σχολείου για την υποστήριξη της ηλεκτρονικής υποβολής Μηχανογραφικού Δελτίου - Λειτουργία του σχολείου κατά τη διάρκεια του θέρους

• Για την υποστήριξη της υποβολής του Μηχανογραφικού Δελτίου τον Ιούλιο και μέχρι και τη λήξη της προθεσμίας υποβολής (Δευτέρα 16/7/2018), το σχολείο θα λειτουργήσει επιπλέον τη Δευτέρα 9/7/2018 καθώς και τη Δευτέρα 16/7/2018, με την παρουσία εκπαιδευτικών για το χειρισμό της ηλεκτρονικής εφαρμογής του μηχανογραφικού δελτίου. Αυτές τις δύο μέρες οι μαθητές θα μπορούν να αποκτήσουν password (αν δεν πρόλαβαν ή το έχασαν) ή/και να αναιρέσουν το ήδη οριστικοποιημένο Μηχανογραφικό Δελτίο για να οριστικοποιήσουν εκ νέου ένα άλλο Μηχανογραφικό Δελτίο.
  • Γενικότερα, κατά τη διάρκεια του θέρους το σχολείο θα είναι ανοικτό κάθε Τετάρτη, από τις 8:00 έως τις 14:00, με εξαίρεση την αργία της Τετάρτης 15 Αυγούστου, αντί της οποίας θα είναι ανοικτό την Πέμπτη 16 Αυγούστου.